استخوان در کارگاه

در این مقاله به کاربرد استخوان در کارگاه می پردازیم. استخوانهای پا، بیش از دیگر استخوان ها برای کار مناسب هستند.
این استخوان های لوله ای شکل با مغز استخوان پر شده اند در مجموعه شش نوع متفاوت استخوان پا، علاوه بر استخوان های کف و روی پا، استخوان ران و استخوان بازو وجود دارند.
تمامی استخوان های لوله ای، میان تهی هستند.
این به آن معناست که تنها از یک سمت آن می توان استفاده کرد .
طی فرایند کار بر روی استخوان، به دلیل ویژگی ترد و شکننده بودن عاج، تفاوت میان عاج ماموت و فیل مشخص می‌شود، این در حالی است که ابزارهای یکسان برای آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.
تفاوت میان اشیا ساخته شده از عاج ماموت و فیلم به ظاهر چندان مشخص نیست و تنها به وسیله آزمایشات دقیق بر روی ساختار آنها قابل تشخیص است.
تفاوت میان عاج فیل و ماموت و دیگر مواد را می توان از روی دو ویژگی تشخیص داد.
این دو ویژگی ساختار های افقی و عمودی هستند.
در ساختار افقی، بر اثر همپوشانی (روی هم قرار گرفتن) دو خط ساختاری تور مانند پدید می آید.
زاویه بین این خطوط در عاج ماموت تیز تر از عاج فیل است.
در خصوص ساختار عمودی، ساختار شعله مانند به صورت خطوط تیره و روشن و با ضخامت کم و زیاد وجود دارد. جواهراتی که از شاخ یا استخوان حیوانات ساخته می شوند با روغن بادام تمیز می شوند رنگ اصلی خود را به دست می آورند.

جواهری زرین با بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان در طراحی و تولید طلاو جواهرات در خدمت شما عزیزان می باشد. ارائه دهنده انواع مدال، دستبند، انگشتر، ست و نیم ست، گوشواره جهت راهنمایی بیشتر به شماره تلفن ۰۹۱۵۱۰۰۳۷۵۵ تماس حاصل فرمایید. همچنین از شما دعویت می شود از پیج ما در اینستاگرام دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید محصول

با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم. ما سعی می کنیم در روزهای کاری ظرف 24 ساعت به تمام سوالات پاسخ دهیم.
    × درخواست جواهرات سفارشی؟ با ما در ارتباط باشید